آیا می دانید ؟
بنیادنیمروز در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و..با شماره های 09360876222 و در خدمت شما دوستان وهمراهان عزیز09214708191
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: شرکت در انتخابات یک تکلیف و حق است نه وسیله ی .....

کاربر ســایت
    سطح
    34
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 213 در 98 پست

RE: شرکت در انتخابات یک تکلیف و حق است نه وسیله ی .....

از دوستان واعضای بنیاد نیمروز بی نهایت سپاسگزارم.همانگونه که دوستان اطلاع دارند در کلیه مناسبت های ملی ومذهبی رویکرد بنیاد نیمروز؛حضور حداکثری واثربخش بوده است.کانون فرهیختگان سیستانی از سستی وقهر کردن وناز کردن و...بیزار است ومعتقد است که در شرایط فعلی بزرگترین دغدغه ی ما حضور حداکثری و حفظ وحدت است.وحدتی که نشات گرفته از دین ما وفرهنگ غنی ماست.به دلیل گستردگی وپراکندگی اعضای بنیاد نیمروز در اقصی نقاط ایران؛اتاق فکر بنیاد وخود حقیر هم عقیده دارم که به هیچ عنوان اسمی برده نشود.دوستان در انتخاب کاندیدا ونامزدخودشان آزادباشد.گروهی سئوال داشتند که چرا بچه های بنیاد در روستاها وشهرها در پای جلسات کاندیداها حضور دارند ولی شما ادعا دارید که بیطرف هستید؟باید در جواب این عزیزان گفت:دوستان عزیز حرفتان کاملا درسته. ولی اگر شما جایی دیدی که بچه های بنیاد نیمروز برای کسی ستاد زدند اونوقت گلایه کنید.حضور در مساجد وپر کردن مساجد وگرم کردن تنور انتخابات هم براساس عقل وهم برمبنای فرمایش مقام معظم رهبری؛لازم وواجب هستش.پس باید ما درگیر افراد نباشیم.البته این به معنای رای دادن به هر فردی با هرسلیقه نیست بلکه برمبنای معیارهای مورد نظر امام خامنه ای به کاندید مورد نظر تان رای دهید.استدعا دارم دوستان مصالح عمومی وپایدار را فدای لحظات زود گذر نکنید.به کسی توهین نکنیم.اجازه ندهیم به بهانه طرفداری از کاندیدای سیستانی و مورد تائید بنیاد خدای ناکرده به کسی توهین شود ویا پوستری پاره شود.احترام همه ی کاندیداها لازم و واجبه.مراقب خودتان باشید

مدیــــــــرانجمـــــن
    سطح
    19
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 21.0%
    دستاوردها:
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 34 در 15 پست

[size=medium]سلام به همگی و عذرخواهی بابت غیبت های اخیر..

درسته، انتخابات یه رخداد مهم تو هر کشور محسوب میشه. ولی اینی که صحبت از تکلیف و ... من قبول ندارم.
    تو این چند دوره ای که خودم شرکت کردم و به قول آقایون تکلیفمو انجام دادم، حرکت مثبت و رو به جلویی از انتخاب خودم ندیدم. بحثم این نیست که انتخاب خودم تو این رقابت پیروز شده یا نه. چرا همه از تکلیف ملت سخن میگن، ولی از تکلیف کسایی که انتخاب میشن چیزی نمیگن؟؟ البته در قالب شعار از وظایف و ... که نمایندگان ( منظورم فقط مجلس نیست ) باید نسبت به مردم داشته باشن سخن زیاد میشنویم.
    ولی، در عمل، چیز خاصی تو این سالها ندیدیم یا حداقل خودمو میگم؛ ندیدم. اون از وضعیت اقتصاد، ( تورم و اشتغال یه نمونه خیلی واضح از رکود اقتصاد یک کشور محسوب میشه ) این از وضع فرهنگ ( دوری اقوام مختلف از پیشینه و اصالت خود و بدتر از همه ملاک ارزیابی هر فرد تو هر زمینه ای قومیت اون فرد شده ) کلاً نه تنها پیشرفتی که ندیدیم، پسرفتم کردیم!
    فعلن وعده و وعید حرف اول رو تو این مملکت میزنه و جالبه هیچکی هم نمیخواد به روش بیاره که واقعاً وضعیت چجوریه. چند تا موردو میگم واسه اثبات حرفام، هرکی هم دلیل داشت بیاد فقط بگه چرا ما تو همین چند قلم وضعیتمون اینقد خرابه، بقیه مواردو دیگه از حوصله همه خارجه بخوام مطرح کنم.
    1) تو هر انتخاباتی که تو این 20 سال داشتیم ( حداقل تو همین مجلس و شورای شهر ) حرف اول انتخابو چیزی غیر از قومیتگرایی زده یا نه؟؟
    اصلا مهم هم نبوده اون فرد قابلیت نشستن روی کرسی مجلس رو داره یا نه.
    2) از نظر سخت افزاری که در بیشتر زمینه ها مشکلات ساختاری داریم. حمل و نقل، شهرسازی، اماکن فرهنگی و آموزشی[/size] و ...
    [size=medium]از این موارد خیلی خیلی زیاد هست که عامل اصلیش نبود مدیریت لایق بوده که نتیجه عدم شایسته سالاری در نظام مدیریتی کشورمون هست.[/size]
    [size=medium]همه مشکلات پیش رو و فشارهای خارجی رو هم قبول دارم، ولی این نمیتونه توجیه مناسبی برای این کمبودها باشه. وضعیت نماینگان منتخب حوزه های انتخابی خودتونو یه نگاه بندازید، از نظر مالی قبل و بعدش چه اتفاقی افتاده که این همه ثروت به داراییاشون افزوده شده؟ این آقایون که میخوان برای ریشه کن کردن بیکاری از حق ملت در مجلس دفاع کنن، مستقیماً خلاف اونو نشون دادن. برید ببینید آقایون چند تا فرد بیکار تو کل فامیلشون بعد از انتخاب شدن به عنوان نماینده دارن؟ البته همه رو جمع نمیبندم، ولی قریب به اتفاقشون که اینجوری بودن!
    چندین ساله که ما فقط میگیم تکلیف، تکلیف و تکلیف..
    شاید یه بنده خدایی وقت رفتن پای صندوق رای، به واسطه اشغال یکی از اون 2.500.000 شغل ایجاد شده در سال 90 رو نداشته باشه!!!!! [/size]
    :6:
    [size=medium]با تشکر... مهدی704[/size]

مدیر ارشد سایت مدال ها:
    Community Award

سطح
    63
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 81
    Overall activity: 47.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    1,845
    سپاس شده 1,737 در 567 پست

سلام خدمت دوستان بویژه مهدی عزیز:باید بگم من هم با بخشی از سخنان شما موافقم.بعقیده من اگر منصفانه نگاه کنیم شاید کسی را پیدانکنی که با بخشی از حرفتان که عملکرد برخی نمایندگان شورا ومجلس هست؛موافق نباشه.قطعا این رویه باعث دلسردی میشه وباعث خیلی موارد دیگه.ولی یک واقعیت هایی هم وجود داره که باید گفته بشه.از جمله همون چیزی که فرمودید بحث قوم گرایی صرف در حالی که طرف از آداب ورسوم خودش بیزاره ولی زمان انتخابات با تحریک برخی آنچنان گرم وبه قول معروف آتشی میشه که گویا کاندیدای او می خواهد ایران وبویژه هم قوم وفامیل او رابه اوج قله های فرهنگی برسونه. دوست عزیز این روش کار ما ریشه در خیلی چیزها داره.منم با شما هم عقیده ام که اگر برخی افراد می خواستند برای کشور ومردم وحتی قوم خودشان خدمت وکارکنند خیلی از شرایط را اکنون نداشتیم و اوضاع ما در بحث فرهنگ و..اینگونه نبود بویژه ما سیستانیها مردمانی ساده دل وبا صداقت وخوش باور هستیم.ولی باید پذیرفت که خدایی خیلی ها از سر تکلیف رای می دهند یا تکلیف شرعی یا تکلیف ملی ومیهنی یا تکلیف اجتماعی و...منظورم از این بحث رد سخنان شما نیست ودوست دارم بدانید ما بعنوان قومی که زیر ذره بین هستیم پس باید به هنگام ودرست تصمیم بگیریم وبرخی موارد راباید به فکر فرزندانمان باشیم ومقداری هم کار سیاسی یا سیاسی کاری یادبگیریم.با تمام مشکلات وانتقادها بازهم در انتخابات شرکت می کنیم حداقل به خاطر اینکه نگذاریم اون کسی که فکر می کنیم آدم لایقی نیست وارد جایگاهی که حقش نیست بشود

کاربر ســایت
    سطح
    36
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 74
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    3
    سپاس شده 168 در 58 پست

آیا نمایندگان سیستان آنطور که باید برای سیستان فعالیتی انجام دادند؟
    آیا افرادی که دوباره برای نمایندگی سیستان کاندید شدند می دانند باید چه کنند یا به دنبال اینند مردم سیستان را اهرمی برای پرتابشان به رده های بالاتر کنند؟
    آیا اوضاع وخیم سیستان نیاز به یک مدیر عالی و به روز و توانمند و دلسوز ندارد؟
    کسی که از جان و مال خود برای آبادی سیستان بگذرد و فقط کارهای روتین را انجام ندهد بلکه حق سیستان را از مجلس بگیرد؟

کاربر ســایت
    سطح
    39
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 36
    دستاوردها:
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 108 در 58 پست

[size=medium]نه تنها سیستان بلکه نقطه نقطه ی این ایران نیاز به نمایندگانی از جنس مردم و مدبر دارد پس همه باید تلاش کنیم تا فردی را که فکر میکنیم لیاقت و توانایی براورده کردن خواسته های ما را دارد انتخاب کنبم و همچنین باید توجه کنیم که نظر خود را بر کسی تحمیل نکنیم چون خدا را شکر ما در جامعه ای زندگی میکنیم که مردمی آگاه و فهیم دارد که میتوانند[/size][size=medium] خود تصمیم بگیرند[/size]:2:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)