آیا می دانید ؟
بنیادنیمروز در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و..با شماره های 09360876222 و در خدمت شما دوستان وهمراهان عزیز09214708191
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: ارتباط بين سايت ها و وبلاگ هاي سيستانيان چگونه بايد باشد؟!

مدیر ارشد سایت مدال ها:
    Community Award

سطح
    63
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 81
    Overall activity: 47.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    1,845
    سپاس شده 1,737 در 567 پست
    یكي از موضوعات مهم واساسي كه در واقع يكي از نيازها وچالش هاي امروز جامعه سيستانيان مي باشد؛بحث ساماندهي فعاليت ها وتلاش هاي فرهنگي بخصوص در فضاي مجازي وبعبارت ديگر وبلاگ هاي سيستاني و سايت هاي سيستانيان بويژه تالارگفتمان سيستانيان است.
    چگونگي وچرايي ايجاد سايت وتالارگفتمان همچنين ايجادوبلاگ بنام يك قوم وآن هم قومي با قدمت وپيشينه سيستانيها از عواملي است كه بايد براي آن يك سري قوانين عرفي واخلاقي تدوين شود.حداقل اينكه يك تشكيلاتي بايد باشد كه عزيزان علاقمند وداوطلب را ساماندهي كند وبه آموزش ايشان بپردازد.البته بنده هم عقيده دارم كه اين موارد فقط جنبه توصيه واخلاقي دارد ولي از ضروريات كار فرهنگي بويژه كار در دنياي مجازي ميباشد
    اكنون كه با در نظر گرفتن جمعيت فراوان سيستانيهادر اقصي نقاط جهان تعداد وب سايت سيستاني يا تالار گفتمان سيستانيان از انگشتنان يك دست هم تجاوز نمي كند گاهي اوقات برخي تنگ نظري ها را در قالب اظهار نظر،دلسوزي وحتي اتهام وحمله مي بينيم كه دردآور وخطرناك است.
    بنده بعنوان يك فرهنگي كه بالغ بر 2دهه كار فرهنگي مي كنم عقيده دارم كه در حال حاضر هيچ اشكالي ندارد كه ما چند سايت وتالار گفتمان داشته باشيم وهيچ اشكالي ندارد كه يك كاربر عضو همه يا بخشي از اين فضاها باشد

فقط نكته مهم اين است كه اولا اجازه ندهيم به واسطه افزايش كميت،خداي ناكرده كيفيت و ورجاوندي كار پايين بيايد ثانيا:بارقابت ناسالم زمينه تخريب يكديگر را فراهم نياوريم وبدانيم كه رقيب ما در اين فضا خودمان نيستيم وما قرار نيست كه با خودمان به مسابقه بپردازيم بلكه اگر هدف ارتقاي فرهنگ و دادن اطلاعات درست است پس چرا از اينكه كسي بخواهد اين اطلاعات مورد نظر مرا به جهانيان بدهد،ناراحت مي شوم؟ثالثا:دركارفرهنگي هيچگاه جاي حسادت نيست واگر امروز فلاني معروف بشود يا منبع اطلاعات بشود هيچ ضرري به من وشما نمي زند به شرط اينكه اطلاعاتش درست باشد.حال اگر من اطلاعات ومقاله علمي تهيه كردم وكسي اون را در سايت خودش گذاشت وبه منبع هم اشاره كرد چه اشكالي دارد؟مگر نه اين است كه هدفمان تغيير نگرش ايجادشده توسط افرادنا آگاه به سيستان وسيستانيان است.واينكه جهانيان با سيستان وچهره واقعي سيستانيان آشنا بشوند؟پس چرا حسادت وبدتر از آن تخريب همكاران در ساير فضاها؟!!!!
    اگر هريك از ما با كار علمي وتحقيق بتوانيم قدمي در جهت اتحاد وهمدلي ومعرفي زيبايي هاي وطن برداريم وبتوانيم ايده مطلوبي براي توسعه سرزمينمان و زادگاه ژدانمان به دست اندركاران بدهيم ويا گردشگري را جذب كنيم اين به كسي ضرري مي زند؟!
    دوستان عزيزي كه در سيستان حضور دارند بهتر نيست به اين فكر كنند كه سيستانيهاي گلستان ومازندران ويا سيستاني هاي ساكن در ساير استان ها براي معرفي جايي كه در آن زندگي نمي كنند تلاش مي كنند واصرار دارند چهره زيبا و واقعي شما عزيزان را به جهانيان نشان دهند .حال بهتر نيست كه دست ايشان را بگيريم و با عضويت در سايت ايشان اطلاعات درست وميداني به آنها بدهيم وآنها نيز در سايت شما عضو شوند وبه تبادل لينك و..بپردازيم؟!
    چرا هريك از ما در وبلاگ هايي كه ديگران از گذر وگرده ما سود ميبرند ارسال داريم ولنك مي دهيم و مي گيريم ولي با خودمان گاه....؟؟!!!(البته شايد طرف سخن من فقط چند نفر معدود باشند كه آن هم براي ما زياد است)
    من خودم از كليه دوستان واعضاي خانواده وروزنامه ام خواسته ام كه سايت هاي سايرين را حمايت كنند وهيچگاه كسي را دلسرد نكنند.حتي خودم با برخي عزيزان موسس تلفني تماس گرفته ام واعلام همكاري كرده ام.ضمن دعوت از همه شما بزرگواران به اتحاد وهمدلي وهمراهي در كارهاي فرهنگي ؛عرض مي كنم هر كجا كسي چيزي غير از اين عنوان كند و از همكاري وتعامل با سايرين وحفظ حرمت زحمتكشان كوتاهي كند قطعا از ما نيست وما از او بيزاريم. ما از معروف شدن وبرجسته شدن هيچ فرد وسايت و..كه در چهارچوب اتحاد وهمدلي ايرانيان و معرفي چهره درست وطنمان كارعلمي ودرست كند نه تنها ناراحت نمي شويم بلكه با جان ومال او را همراهي خواهيم كردز دوستاني كه عضو ساير فضاها هستند عاجزانه خواهش مي كنم اين نظرات را كپي كنند ودر ارسالهايشان اعمال نمايند
    دیدگاه رسمی بنیادنیمروز را میشود از لابه لای این نظرات ادمین که یکی از خادمین بنیادنیمروز ونیمروزانلاین می باشد ،متوجه شد. لطفا به جای شنیدن سخن افراد از این واز ان به گفته های مستقیم خودشان دقت کنیم

اگرچه باده فرحبخش وبادگلبیزاست-به بانگ چنگ مخورمی که محتسب تیزاست

صراحی ای وحریفی گرت به چنگ افتد = به عقل نوش که ایام فتنه انگیزاست

درآستین مرقع پیاله پنهان کن =که همچوچشم صراحی زمانه خونریزاست

2. 3 کاربر از پست مفید sistan سپاس کرده اند .

سیستانیان (سه شنبه ۲۷ خرداد ۹۳),سیستانیها (یکشنبه ۲۵ خرداد ۹۳),ناصرپودینه (پنجشنبه ۰۲ آبان ۹۲)

کاربر ســایت
    سطح
    54
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 198
    Overall activity: 78.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveCreated Blog entry1 year registered5000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    2
    سپاس ها
    4,427
    سپاس شده 2,883 در 968 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط imported_admin نمایش پست ها
    [size=large]يكي از موضوعات مهم واساسي كه در واقع يكي از نيازها وچالش هاي امروز جامعه سيستانيان مي باشد؛بحث ساماندهي فعاليت ها وتلاش هاي فرهنگي بخصوص در فضاي مجازي وبعبارت ديگر وبلاگ هاي سيستاني و سايت هاي سيستانيان بويژه تالارگفتمان سيستانيان است.[/size]:2::2:
    [size=medium]چگونگي وچرايي ايجاد سايت وتالارگفتمان همچنين ايجادوبلاگ بنام يك قوم وآن هم قومي با قدمت وپيشينه سيستانيها از عواملي است كه بايد براي آن يك سري قوانين عرفي واخلاقي تدوين شود.حداقل اينكه يك تشكيلاتي بايد باشد كه عزيزان علاقمند وداوطلب را ساماندهي كند وبه آموزش ايشان بپردازد.البته بنده هم عقيده دارم كه اين موارد فقط جنبه توصيه واخلاقي دارد ولي از ضروريات كار فرهنگي بويژه كار در دنياي مجازي ميباشد.[/size]:2:
    [size=medium]اكنون كه با در نظر گرفتن جمعيت فراوان سيستانيهادر اقصي نقاط جهان تعداد وب سايت سيستاني يا تالار گفتمان سيستانيان از انگشتنان يك دست هم تجاوز نمي كند گاهي اوقات برخي تنگ نظري ها را در قالب اظهار نظر،دلسوزي وحتي اتهام وحمله مي بينيم كه دردآور وخطرناك است.
    بنده بعنوان يك فرهنگي كه بالغ بر 2دهه كار فرهنگي مي كنم عقيده دارم كه در حال حاضر هيچ اشكالي ندارد كه ما چند سايت وتالار گفتمان داشته باشيم وهيچ اشكالي ندارد كه يك كاربر عضو همه يا بخشي از اين فضاها باشد.[/size]

[size=large]فقط نكته مهم اين است كه [size=x-large]اولا[/size] اجازه ندهيم به واسطه افزايش كميت،خداي ناكرده كيفيت و ورجاوندي كار پايين بيايد ثانيا:بارقابت ناسالم زمينه تخريب يكديگر را فراهم نياوريم وبدانيم كه رقيب ما در اين فضا خودمان نيستيم وما قرار نيست كه با خودمان به مسابقه بپردازيم بلكه اگر هدف ارتقاي فرهنگ و دادن اطلاعات درست است پس چرا از اينكه كسي بخواهد اين اطلاعات مورد نظر مرا به جهانيان بدهد،ناراحت مي شوم؟[size=x-large]ثالثا[/size]:دركارفرهنگي هيچگاه جاي حسادت نيست واگر امروز فلاني معروف بشود يا منبع اطلاعات بشود هيچ ضرري به من وشما نمي زند به شرط اينكه اطلاعاتش درست باشد.حال اگر من اطلاعات ومقاله علمي تهيه كردم وكسي اون را در سايت خودش گذاشت وبه منبع هم اشاره كرد چه اشكالي دارد؟مگر نه اين است كه هدفمان تغيير نگرش ايجادشده توسط افرادنا آگاه به سيستان وسيستانيان است.واينكه جهانيان با سيستان وچهره واقعي سيستانيان آشنا بشوند؟پس چرا حسادت وبدتر از آن تخريب همكاران در ساير فضاها؟!!!![/size]:4:[size=medium]
    اگر هريك از ما با كار علمي وتحقيق بتوانيم قدمي در جهت اتحاد وهمدلي ومعرفي زيبايي هاي وطن برداريم وبتوانيم ايده مطلوبي براي توسعه سرزمينمان و زادگاه ژدانمان به دست اندركاران بدهيم ويا گردشگري را جذب كنيم اين به كسي ضرري مي زند؟![/size]:4:
    [size=medium]دوستان عزيزي كه در سيستان حضور دارند بهتر نيست به اين فكر كنند كه سيستانيهاي گلستان ومازندران ويا سيستاني هاي ساكن در ساير استان ها براي معرفي جايي كه در آن زندگي نمي كنند تلاش مي كنند واصرار دارند چهره زيبا و واقعي شما عزيزان را به جهانيان نشان دهند .حال بهتر نيست كه دست ايشان را بگيريم و با عضويت در سايت ايشان اطلاعات درست وميداني به آنها بدهيم وآنها نيز در سايت شما عضو شوند وبه تبادل لينك و..بپردازيم؟!
    چرا هريك از ما در وبلاگ هايي كه ديگران از گذر وگرده ما سود ميبرند ارسال داريم ولنك مي دهيم و مي گيريم ولي با خودمان گاه....؟؟!!!(البته شايد طرف سخن من فقط چند نفر معدود باشند كه آن هم براي ما زياد است)[/size]:2:
    [size=medium]من خودم از كليه دوستان واعضاي خانواده وروزنامه ام خواسته ام كه سايت هاي سايرين را حمايت كنند وهيچگاه كسي را دلسرد نكنند.حتي خودم با برخي عزيزان موسس تلفني تماس گرفته ام واعلام همكاري كرده ام.[size=large]ضمن دعوت از همه شما بزرگواران به اتحاد وهمدلي وهمراهي در كارهاي فرهنگي ؛عرض مي كنم هر كجا كسي چيزي غير از اين عنوان كند و از همكاري وتعامل با سايرين وحفظ حرمت زحمتكشان كوتاهي كند قطعا از ما نيست وما از او بيزاريم[/size]. ما از معروف شدن وبرجسته شدن هيچ فرد وسايت و..كه در چهارچوب اتحاد وهمدلي ايرانيان و معرفي چهره درست وطنمان كارعلمي ودرست كند نه تنها ناراحت نمي شويم بلكه با جان ومال او را همراهي خواهيم كرد[/size]:5:[size=medium][size=large]از دوستاني كه عضو ساير فضاها هستند عاجزانه خواهش مي كنم اين نظرات را كپي كنند ودر ارسالهايشان اعمال نمايند[/size][/size]((ادامه دارد))
    امیداست که هیئت انای جدید سایت هم این رویه را دنبال کنن

یاد بزرگان موسیقی زابلی با آن پوشش وقدوقامت و..زیبا گرامی باد

4. 3 کاربر از پست مفید سیستانیهای گلستان سپاس کرده اند .

سیستانیان (سه شنبه ۲۷ خرداد ۹۳),سیستانیها (یکشنبه ۲۵ خرداد ۹۳),پسرسیستانی2 (دوشنبه ۲۶ خرداد ۹۳)

کاربر ســایت مدال ها:
    Master Tagger

سطح
    83
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 493
    Overall activity: 50.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveCreated Blog entry10000 Experience PointsVeteran
    نوشته های وبلاگ
    26
    سپاس ها
    5,759
    سپاس شده 4,124 در 1,467 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط imported_admin نمایش پست ها
    [size=large]يكي از موضوعات مهم واساسي كه در واقع يكي از نيازها وچالش هاي امروز جامعه سيستانيان مي باشد؛بحث ساماندهي فعاليت ها وتلاش هاي فرهنگي بخصوص در فضاي مجازي وبعبارت ديگر وبلاگ هاي سيستاني و سايت هاي سيستانيان بويژه تالارگفتمان سيستانيان است.[/size]:2::2:
    [size=medium]چگونگي وچرايي ايجاد سايت وتالارگفتمان همچنين ايجادوبلاگ بنام يك قوم وآن هم قومي با قدمت وپيشينه سيستانيها از عواملي است كه بايد براي آن يك سري قوانين عرفي واخلاقي تدوين شود.حداقل اينكه يك تشكيلاتي بايد باشد كه عزيزان علاقمند وداوطلب را ساماندهي كند وبه آموزش ايشان بپردازد.البته بنده هم عقيده دارم كه اين موارد فقط جنبه توصيه واخلاقي دارد ولي از ضروريات كار فرهنگي بويژه كار در دنياي مجازي ميباشد.[/size]:2:
    [size=medium]اكنون كه با در نظر گرفتن جمعيت فراوان سيستانيهادر اقصي نقاط جهان تعداد وب سايت سيستاني يا تالار گفتمان سيستانيان از انگشتنان يك دست هم تجاوز نمي كند گاهي اوقات برخي تنگ نظري ها را در قالب اظهار نظر،دلسوزي وحتي اتهام وحمله مي بينيم كه دردآور وخطرناك است.
    بنده بعنوان يك فرهنگي كه بالغ بر 2دهه كار فرهنگي مي كنم عقيده دارم كه در حال حاضر هيچ اشكالي ندارد كه ما چند سايت وتالار گفتمان داشته باشيم وهيچ اشكالي ندارد كه يك كاربر عضو همه يا بخشي از اين فضاها باشد.[/size]

[size=large]فقط نكته مهم اين است كه [size=x-large]اولا[/size] اجازه ندهيم به واسطه افزايش كميت،خداي ناكرده كيفيت و ورجاوندي كار پايين بيايد ثانيا:بارقابت ناسالم زمينه تخريب يكديگر را فراهم نياوريم وبدانيم كه رقيب ما در اين فضا خودمان نيستيم وما قرار نيست كه با خودمان به مسابقه بپردازيم بلكه اگر هدف ارتقاي فرهنگ و دادن اطلاعات درست است پس چرا از اينكه كسي بخواهد اين اطلاعات مورد نظر مرا به جهانيان بدهد،ناراحت مي شوم؟[size=x-large]ثالثا[/size]:دركارفرهنگي هيچگاه جاي حسادت نيست واگر امروز فلاني معروف بشود يا منبع اطلاعات بشود هيچ ضرري به من وشما نمي زند به شرط اينكه اطلاعاتش درست باشد.حال اگر من اطلاعات ومقاله علمي تهيه كردم وكسي اون را در سايت خودش گذاشت وبه منبع هم اشاره كرد چه اشكالي دارد؟مگر نه اين است كه هدفمان تغيير نگرش ايجادشده توسط افرادنا آگاه به سيستان وسيستانيان است.واينكه جهانيان با سيستان وچهره واقعي سيستانيان آشنا بشوند؟پس چرا حسادت وبدتر از آن تخريب همكاران در ساير فضاها؟!!!![/size]:4:[size=medium]
    اگر هريك از ما با كار علمي وتحقيق بتوانيم قدمي در جهت اتحاد وهمدلي ومعرفي زيبايي هاي وطن برداريم وبتوانيم ايده مطلوبي براي توسعه سرزمينمان و زادگاه ژدانمان به دست اندركاران بدهيم ويا گردشگري را جذب كنيم اين به كسي ضرري مي زند؟![/size]:4:
    [size=medium]دوستان عزيزي كه در سيستان حضور دارند بهتر نيست به اين فكر كنند كه سيستانيهاي گلستان ومازندران ويا سيستاني هاي ساكن در ساير استان ها براي معرفي جايي كه در آن زندگي نمي كنند تلاش مي كنند واصرار دارند چهره زيبا و واقعي شما عزيزان را به جهانيان نشان دهند .حال بهتر نيست كه دست ايشان را بگيريم و با عضويت در سايت ايشان اطلاعات درست وميداني به آنها بدهيم وآنها نيز در سايت شما عضو شوند وبه تبادل لينك و..بپردازيم؟!
    چرا هريك از ما در وبلاگ هايي كه ديگران از گذر وگرده ما سود ميبرند ارسال داريم ولنك مي دهيم و مي گيريم ولي با خودمان گاه....؟؟!!!(البته شايد طرف سخن من فقط چند نفر معدود باشند كه آن هم براي ما زياد است)[/size]:2:
    [size=medium]من خودم از كليه دوستان واعضاي خانواده وروزنامه ام خواسته ام كه سايت هاي سايرين را حمايت كنند وهيچگاه كسي را دلسرد نكنند.حتي خودم با برخي عزيزان موسس تلفني تماس گرفته ام واعلام همكاري كرده ام.[size=large]ضمن دعوت از همه شما بزرگواران به اتحاد وهمدلي وهمراهي در كارهاي فرهنگي ؛عرض مي كنم هر كجا كسي چيزي غير از اين عنوان كند و از همكاري وتعامل با سايرين وحفظ حرمت زحمتكشان كوتاهي كند قطعا از ما نيست وما از او بيزاريم[/size]. ما از معروف شدن وبرجسته شدن هيچ فرد وسايت و..كه در چهارچوب اتحاد وهمدلي ايرانيان و معرفي چهره درست وطنمان كارعلمي ودرست كند نه تنها ناراحت نمي شويم بلكه با جان ومال او را همراهي خواهيم كرد[/size]:5:[size=medium][size=large]از دوستاني كه عضو ساير فضاها هستند عاجزانه خواهش مي كنم اين نظرات را كپي كنند ودر ارسالهايشان اعمال نمايند[/size][/size]((ادامه دارد))
    برای اطلاع رسانی واشنایی بیشتر وبخصوص کاربرانی که موفق به خوندن نشدند بالا اوردم تاپیک را /البته باید به همفکری هم بیانجامد

یادش بخیر این صحنه های توتن سواری در دریاچه مقدس هامون

سیستونی مشمه وه جز خودخا کسِِِ ره نداره/دس خه بل در دس مه نو بگک یا علی

6. 2 کاربر از پست مفید سیستانیها سپاس کرده اند .

سیستانیان (سه شنبه ۲۷ خرداد ۹۳),پسرسیستانی2 (دوشنبه ۲۶ خرداد ۹۳)

کاربر ســایت
    سطح
    52
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 46.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassCreated Blog entryRecommendation Second ClassVeteran
    نوشته های وبلاگ
    3
    سپاس ها
    1,096
    سپاس شده 1,806 در 602 پست
    حالت من
    Azkhodrazi
    ونوم بزرگ خدا

سروران دوستان من بعنوان کوچک ترین عضو بنیاد
    دست یک.یک شما میبوسم.

لطفا....

......دوستان ادرس تمام سایت های سیستونی واقوام .وحتی ادرس شهرداریها.شوراهها.فرماندار یها
    ادارات.مرتبت سیستان به اشتراک بگذارند

.....دوستان هم مرحمت کنند سعی کنند درتمامی اشتراکات از یک نام کاربری استفاده کنند

.............پایدار وموید باشید
    ....
    چووه قرضه..
    دووه قرضه....قرضه قرضه... .پیران زمان گویند...کتک کاری قرض است .فحاشی هم قرض است بدهکاری هم قرض است...............

8. 2 کاربر از پست مفید توحیدی حسامیه سپاس کرده اند .

سیستانیان (سه شنبه ۲۷ خرداد ۹۳),پسرسیستانی2 (دوشنبه ۲۶ خرداد ۹۳)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)