آیا می دانید ؟
بنیادنیمروز در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و..با شماره های 09360876222 و در خدمت شما دوستان وهمراهان عزیز09214708191
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: ارتباط بين سايت ها و وبلاگ هاي سيستانيان چگونه بايد باشد؟!

کاربر ســایت
    سطح
    34
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 213 در 98 پست

ارتباط بين سايت ها و وبلاگ هاي سيستانيان چگونه بايد باشد؟!

[size=large]يكي از موضوعات مهم واساسي كه در واقع يكي از نيازها وچالش هاي امروز جامعه سيستانيان مي باشد؛بحث ساماندهي فعاليت ها وتلاش هاي فرهنگي بخصوص در فضاي مجازي وبعبارت ديگر وبلاگ هاي سيستاني و سايت هاي سيستانيان بويژه تالارگفتمان سيستانيان است.[/size]:2::2:
    [size=medium]چگونگي وچرايي ايجاد سايت وتالارگفتمان همچنين ايجادوبلاگ بنام يك قوم وآن هم قومي با قدمت وپيشينه سيستانيها از عواملي است كه بايد براي آن يك سري قوانين عرفي واخلاقي تدوين شود.حداقل اينكه يك تشكيلاتي بايد باشد كه عزيزان علاقمند وداوطلب را ساماندهي كند وبه آموزش ايشان بپردازد.البته بنده هم عقيده دارم كه اين موارد فقط جنبه توصيه واخلاقي دارد ولي از ضروريات كار فرهنگي بويژه كار در دنياي مجازي ميباشد.[/size]:2:
    [size=medium]اكنون كه با در نظر گرفتن جمعيت فراوان سيستانيهادر اقصي نقاط جهان تعداد وب سايت سيستاني يا تالار گفتمان سيستانيان از انگشتنان يك دست هم تجاوز نمي كند گاهي اوقات برخي تنگ نظري ها را در قالب اظهار نظر،دلسوزي وحتي اتهام وحمله مي بينيم كه دردآور وخطرناك است.
    بنده بعنوان يك فرهنگي كه بالغ بر 2دهه كار فرهنگي مي كنم عقيده دارم كه در حال حاضر هيچ اشكالي ندارد كه ما چند سايت وتالار گفتمان داشته باشيم وهيچ اشكالي ندارد كه يك كاربر عضو همه يا بخشي از اين فضاها باشد.[/size]

[size=large]فقط نكته مهم اين است كه [size=x-large]اولا[/size] اجازه ندهيم به واسطه افزايش كميت،خداي ناكرده كيفيت و ورجاوندي كار پايين بيايد ثانيا:بارقابت ناسالم زمينه تخريب يكديگر را فراهم نياوريم وبدانيم كه رقيب ما در اين فضا خودمان نيستيم وما قرار نيست كه با خودمان به مسابقه بپردازيم بلكه اگر هدف ارتقاي فرهنگ و دادن اطلاعات درست است پس چرا از اينكه كسي بخواهد اين اطلاعات مورد نظر مرا به جهانيان بدهد،ناراحت مي شوم؟[size=x-large]ثالثا[/size]:دركارفرهنگي هيچگاه جاي حسادت نيست واگر امروز فلاني معروف بشود يا منبع اطلاعات بشود هيچ ضرري به من وشما نمي زند به شرط اينكه اطلاعاتش درست باشد.حال اگر من اطلاعات ومقاله علمي تهيه كردم وكسي اون را در سايت خودش گذاشت وبه منبع هم اشاره كرد چه اشكالي دارد؟مگر نه اين است كه هدفمان تغيير نگرش ايجادشده توسط افرادنا آگاه به سيستان وسيستانيان است.واينكه جهانيان با سيستان وچهره واقعي سيستانيان آشنا بشوند؟پس چرا حسادت وبدتر از آن تخريب همكاران در ساير فضاها؟!!!![/size]:4:[size=medium]
    اگر هريك از ما با كار علمي وتحقيق بتوانيم قدمي در جهت اتحاد وهمدلي ومعرفي زيبايي هاي وطن برداريم وبتوانيم ايده مطلوبي براي توسعه سرزمينمان و زادگاه ژدانمان به دست اندركاران بدهيم ويا گردشگري را جذب كنيم اين به كسي ضرري مي زند؟![/size]:4:
    [size=medium]دوستان عزيزي كه در سيستان حضور دارند بهتر نيست به اين فكر كنند كه سيستانيهاي گلستان ومازندران ويا سيستاني هاي ساكن در ساير استان ها براي معرفي جايي كه در آن زندگي نمي كنند تلاش مي كنند واصرار دارند چهره زيبا و واقعي شما عزيزان را به جهانيان نشان دهند .حال بهتر نيست كه دست ايشان را بگيريم و با عضويت در سايت ايشان اطلاعات درست وميداني به آنها بدهيم وآنها نيز در سايت شما عضو شوند وبه تبادل لينك و..بپردازيم؟!
    چرا هريك از ما در وبلاگ هايي كه ديگران از گذر وگرده ما سود ميبرند ارسال داريم ولنك مي دهيم و مي گيريم ولي با خودمان گاه....؟؟!!!(البته شايد طرف سخن من فقط چند نفر معدود باشند كه آن هم براي ما زياد است)[/size]:2:
    [size=medium]من خودم از كليه دوستان واعضاي خانواده وروزنامه ام خواسته ام كه سايت هاي سايرين را حمايت كنند وهيچگاه كسي را دلسرد نكنند.حتي خودم با برخي عزيزان موسس تلفني تماس گرفته ام واعلام همكاري كرده ام.[size=large]ضمن دعوت از همه شما بزرگواران به اتحاد وهمدلي وهمراهي در كارهاي فرهنگي ؛عرض مي كنم هر كجا كسي چيزي غير از اين عنوان كند و از همكاري وتعامل با سايرين وحفظ حرمت زحمتكشان كوتاهي كند قطعا از ما نيست وما از او بيزاريم[/size]. ما از معروف شدن وبرجسته شدن هيچ فرد وسايت و..كه در چهارچوب اتحاد وهمدلي ايرانيان و معرفي چهره درست وطنمان كارعلمي ودرست كند نه تنها ناراحت نمي شويم بلكه با جان ومال او را همراهي خواهيم كرد[/size]:5:[size=medium][size=large]از دوستاني كه عضو ساير فضاها هستند عاجزانه خواهش مي كنم اين نظرات را كپي كنند ودر ارسالهايشان اعمال نمايند[/size][/size]((ادامه دارد))

2. 4 کاربر از پست مفید imported_admin سپاس کرده اند .

admin (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲),سیستانیها (چهارشنبه ۰۱ آبان ۹۲),سیستانیهای گلستان (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲),هامون (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲)

کاربر ســایت
    سطح
    21
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 82
    دستاوردها:
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 183 در 70 پست

RE: ارتباط بين سايت ها و وبلاگ هاي سيستانيان چگونه بايد باشد؟!

يكي از رموز موفقيت از خود گذشتگي وايثار است بايد تمرين كنيم كه به ديگران بيشتر از خودمان فكر كنيم اگر از كسي يا كساني رنجيديم بايد براي رسيدن به اهداف بلند تر چشم پوشي كنيم وبدانيم كه همواره حفظ موفقيت نياز به تلاش وهمدلي دارد نبايد به وسوسه دشمن ومخالف ونفس گوش بدهيم

4. 3 کاربر از پست مفید يعقوب ليث سيستاني سپاس کرده اند .

admin (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲),سیستانیها (چهارشنبه ۰۱ آبان ۹۲),سیستانیهای گلستان (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲)

کاربر ســایت
    سطح
    36
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 74
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    3
    سپاس شده 168 در 58 پست

ایکاش این مطلب رو در سایتها و وبلاگهای دیگه شر کنید

6. 3 کاربر از پست مفید SoShiaNt سپاس کرده اند .

admin (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲),سیستانیها (چهارشنبه ۰۱ آبان ۹۲),سیستانیهای گلستان (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲)

کاربر ســایت
    سطح
    19
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 75
    دستاوردها:
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 169 در 82 پست

با سلام من يك وبلاگ در بلاگفا دارم خواستم ببينم كه با طي چه مراحلي مي تونم كه آخرين ارسالهاي نيمروزانلاين را در وبلاگم داشته باشم اگه توضيح بدين ممنون ميشم.خيلي متشكرم.فقط مرحله بندي باشه چون من اطلاعات كامپيوتري ندارم ببخشيد

8. 3 کاربر از پست مفید شهر سوخته سپاس کرده اند .

مدیر ارشد سایت مدال ها:
    Community Award

سطح
    63
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 81
    Overall activity: 47.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    1,845
    سپاس شده 1,737 در 567 پست

[size=medium]سلام بر دوستان وكاربران عزيز بخصوص عزيزان سيستاني\بنظر من اگه انسان خدا را در تمام كارها در نظر داشته باشه هيچگاه ديگران را تخريب نمي كنه وبه ديگران وكارشان حسادت نمي كنهوبايد ياد بگيريم كه همكاري وتعامل بهترين راه براي ارتقاي همه وب سايت هاي سيستاني و حتي وبلاگ هاي سيستاني و غير سيستاني ميباشد [/size][size=large]از دوستان عزيز استدعا دارم كه از طرف بنياد نيمروز ونيمروزآنلاين سر به سر هيچكس نزارن وبا كسي رقابت منفي نداشته باشن/استدعاي عاجزانه دارم كه همواره خدا رادر نظر داشته باشيم[/size]:3:[size=large].اجازه ندهيم زحمت ويا بالاتر آبروي ي انسان با عملكرد يا سخن ما از بين برود[/size]:3:

10. 3 کاربر از پست مفید sistan سپاس کرده اند .

کاربر ســایت
    سطح
    34
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 213 در 98 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SoShiaNt
    ایکاش این مطلب رو در سایتها و وبلاگهای دیگه شر کنید
    [size=medium]سلام به دوستان وعزيزان ارجمند وسربازان فرهنگي وطن؛از پيشنهاد سوشيانت عزيز خيلي ممنونم /از دوستاني كه با ساير سايت هاي سيستانيان و وبلاگ هاي سيستاني ارتباط يا تعامل وحتي آشنايي دارند تمنا دارم كه اين ديدگاه رسمي بنياد نيمروز را منتقل نمايند تا كسي يا كساني با برداشت هاي فردي به نقل با واسطه نپردازند.سپاسگزارم[/size]

12. 4 کاربر از پست مفید imported_admin سپاس کرده اند .

admin (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲),sistan (پنجشنبه ۰۲ آبان ۹۲),سیستانیها (چهارشنبه ۰۱ آبان ۹۲),سیستانیهای گلستان (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲)

کاربر ســایت
    سطح
    21
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 82
    دستاوردها:
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 183 در 70 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط admin
    [size=large]يكي از موضوعات مهم واساسي كه در واقع يكي از نيازها وچالش هاي امروز جامعه سيستانيان مي باشد؛بحث ساماندهي فعاليت ها وتلاش هاي فرهنگي بخصوص در فضاي مجازي وبعبارت ديگر وبلاگ هاي سيستاني و سايت هاي سيستانيان بويژه تالارگفتمان سيستانيان است.[/size]:2::2:
    [size=medium]چگونگي وچرايي ايجاد سايت وتالارگفتمان همچنين ايجادوبلاگ بنام يك قوم وآن هم قومي با قدمت وپيشينه سيستانيها از عواملي است كه بايد براي آن يك سري قوانين عرفي واخلاقي تدوين شود.حداقل اينكه يك تشكيلاتي بايد باشد كه عزيزان علاقمند وداوطلب را ساماندهي كند وبه آموزش ايشان بپردازد.البته بنده هم عقيده دارم كه اين موارد فقط جنبه توصيه واخلاقي دارد ولي از ضروريات كار فرهنگي بويژه كار در دنياي مجازي ميباشد.[/size]:2:
    [size=medium]اكنون كه با در نظر گرفتن جمعيت فراوان سيستانيهادر اقصي نقاط جهان تعداد وب سايت سيستاني يا تالار گفتمان سيستانيان از انگشتنان يك دست هم تجاوز نمي كند گاهي اوقات برخي تنگ نظري ها را در قالب اظهار نظر،دلسوزي وحتي اتهام وحمله مي بينيم كه دردآور وخطرناك است.
    بنده بعنوان يك فرهنگي كه بالغ بر 2دهه كار فرهنگي مي كنم عقيده دارم كه در حال حاضر هيچ اشكالي ندارد كه ما چند سايت وتالار گفتمان داشته باشيم وهيچ اشكالي ندارد كه يك كاربر عضو همه يا بخشي از اين فضاها باشد.[/size]

[size=large]فقط نكته مهم اين است كه [size=x-large]اولا[/size] اجازه ندهيم به واسطه افزايش كميت،خداي ناكرده كيفيت و ورجاوندي كار پايين بيايد ثانيا:بارقابت ناسالم زمينه تخريب يكديگر را فراهم نياوريم وبدانيم كه رقيب ما در اين فضا خودمان نيستيم وما قرار نيست كه با خودمان به مسابقه بپردازيم بلكه اگر هدف ارتقاي فرهنگ و دادن اطلاعات درست است پس چرا از اينكه كسي بخواهد اين اطلاعات مورد نظر مرا به جهانيان بدهد،ناراحت مي شوم؟[size=x-large]ثالثا[/size]:دركارفرهنگي هيچگاه جاي حسادت نيست واگر امروز فلاني معروف بشود يا منبع اطلاعات بشود هيچ ضرري به من وشما نمي زند به شرط اينكه اطلاعاتش درست باشد.حال اگر من اطلاعات ومقاله علمي تهيه كردم وكسي اون را در سايت خودش گذاشت وبه منبع هم اشاره كرد چه اشكالي دارد؟مگر نه اين است كه هدفمان تغيير نگرش ايجادشده توسط افرادنا آگاه به سيستان وسيستانيان است.واينكه جهانيان با سيستان وچهره واقعي سيستانيان آشنا بشوند؟پس چرا حسادت وبدتر از آن تخريب همكاران در ساير فضاها؟!!!![/size]:4:[size=medium]
    اگر هريك از ما با كار علمي وتحقيق بتوانيم قدمي در جهت اتحاد وهمدلي ومعرفي زيبايي هاي وطن برداريم وبتوانيم ايده مطلوبي براي توسعه سرزمينمان و زادگاه ژدانمان به دست اندركاران بدهيم ويا گردشگري را جذب كنيم اين به كسي ضرري مي زند؟![/size]:4:
    [size=medium]دوستان عزيزي كه در سيستان حضور دارند بهتر نيست به اين فكر كنند كه سيستانيهاي گلستان ومازندران ويا سيستاني هاي ساكن در ساير استان ها براي معرفي جايي كه در آن زندگي نمي كنند تلاش مي كنند واصرار دارند چهره زيبا و واقعي شما عزيزان را به جهانيان نشان دهند .حال بهتر نيست كه دست ايشان را بگيريم و با عضويت در سايت ايشان اطلاعات درست وميداني به آنها بدهيم وآنها نيز در سايت شما عضو شوند وبه تبادل لينك و..بپردازيم؟!
    چرا هريك از ما در وبلاگ هايي كه ديگران از گذر وگرده ما سود ميبرند ارسال داريم ولنك مي دهيم و مي گيريم ولي با خودمان گاه....؟؟!!!(البته شايد طرف سخن من فقط چند نفر معدود باشند كه آن هم براي ما زياد است)[/size]:2:
    [size=medium]من خودم از كليه دوستان واعضاي خانواده وروزنامه ام خواسته ام كه سايت هاي سايرين را حمايت كنند وهيچگاه كسي را دلسرد نكنند.حتي خودم با برخي عزيزان موسس تلفني تماس گرفته ام واعلام همكاري كرده ام.[size=large]ضمن دعوت از همه شما بزرگواران به اتحاد وهمدلي وهمراهي در كارهاي فرهنگي ؛عرض مي كنم هر كجا كسي چيزي غير از اين عنوان كند و از همكاري وتعامل با سايرين وحفظ حرمت زحمتكشان كوتاهي كند قطعا از ما نيست وما از او بيزاريم[/size]. ما از معروف شدن وبرجسته شدن هيچ فرد وسايت و..كه در چهارچوب اتحاد وهمدلي ايرانيان و معرفي چهره درست وطنمان كارعلمي ودرست كند نه تنها ناراحت نمي شويم بلكه با جان ومال او را همراهي خواهيم كرد[/size]:5:[size=medium][size=large]از دوستاني كه عضو ساير فضاها هستند عاجزانه خواهش مي كنم اين نظرات را كپي كنند ودر ارسالهايشان اعمال نمايند[/size][/size]((ادامه دارد))
    بنظرم اين متن را بايد در كليه وبلاگ هاي سيستاني و وب سايت هاي سيستاني ومتعلق به سيستانيها نشر كرد تا همگان بدانند چگونه با يكديگر برخورد كنند .آفرين بر ديد بلندتان

14. 5 کاربر از پست مفید يعقوب ليث سيستاني سپاس کرده اند .

admin (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲),sistan (پنجشنبه ۰۲ آبان ۹۲),سیستانیها (چهارشنبه ۰۱ آبان ۹۲),سیستانیهای گلستان (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲),هامون (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲)

مدیـــر کـــــــل تالار
    سطح
    70
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 276
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    سپاس ها
    5,905
    سپاس شده 3,482 در 1,177 پست
    درود بر دوستان وهمراهان عزیز:داشتم به این فکر میکردم که یک بار دیگر به دوستان سیستانی و مدیران ونویسندگان وبلاگ ها و تارنماهای سیستانی درد دلی داشته باشم که چگونه با هم تعامل داشته باشیم واز سویی این عزیزان چون بنده را ندیده اند وشاید براساس شنیده ها برداشتی داشته باشند؛بیشتر با طرز نگاه بنده آشنا شوند؛که این تاپیک را دیدم.فلذا خواستم تاپیک را بروز کرده باشم تا در اولین فرصت متن کامل تری در این زمینه محضرتان تقدیم کنم.خلاصه همه این حرفها این است که ما رقیب هم نیستیم وچاره ای جز حمایت هم نداریم چون در شرایط تاریخی قرار داریم که باید به چشم ادای دین و انجام وظیفه در برابرپیشینیان وآیندگان به تلاش های فرهنگی خود نگاه کنیم. هیچکس از دیگری طلبی نداره وهمگی در یک مسیر هستیم شاید راهها وروش ها و ابزارمان متفاوت وشدت وضعف داشته باشد.

16. 5 کاربر از پست مفید admin سپاس کرده اند .

sistan (پنجشنبه ۰۲ آبان ۹۲),اوخشيا (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲),سیستانیها (چهارشنبه ۰۱ آبان ۹۲),سیستانیهای گلستان (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲),هامون (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲)

مدیــــــــرانجمـــــن مدال ها:
    Most Popular

سطح
    29
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 34
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger Second Class
    سپاس ها
    40
    سپاس شده 333 در 107 پست
    درود بر شما

بدون شك اگر بتوانيم اين انگيزه را به منظور برقراري ارتباط سازنده ، تعامل وهمدلي در وجودمان تقويت كنيم مي توانيم در بسياري جهات همسو وبه دنبال هدفي مشخص با تبادل اطلاعات وايده هاي نو در امر سازندگي بهتر گام برداريم . چرا كه اگر خوب توجه كنيم هدف همه اين سايتها يكسان وهركدام به نوعي نام سيستان را يدك مي كشند كه اگر غير اين باشد بايد بپذيريم كه نام سيستان را ابزاري در جهت تحقق خواسته هاي خويش برگزيده ايم .

سيستان وسيستاني نياز به همدلي وتفاهم دارد . نواختن سازها مخالف نميتواند ما را در رسيدن به هدف ياري كند . بلكه ممكن است مسيرها را نيز تغيير دهد
    .
    People will not fail, but others are just trying to make it stop

18. 4 کاربر از پست مفید اوخشيا سپاس کرده اند .

sistan (پنجشنبه ۰۲ آبان ۹۲),سیستانیها (چهارشنبه ۰۱ آبان ۹۲),سیستانیهای گلستان (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲),هامون (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲)

کاربر ســایت مدال ها:
    Master Tagger

سطح
    83
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 493
    Overall activity: 50.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveCreated Blog entry10000 Experience PointsVeteran
    نوشته های وبلاگ
    26
    سپاس ها
    5,759
    سپاس شده 4,124 در 1,467 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط اوخشيا نمایش پست ها
    درود بر شما

بدون شك اگر بتوانيم اين انگيزه را به منظور برقراري ارتباط سازنده ، تعامل وهمدلي در وجودمان تقويت كنيم مي توانيم در بسياري جهات همسو وبه دنبال هدفي مشخص با تبادل اطلاعات وايده هاي نو در امر سازندگي بهتر گام برداريم . چرا كه اگر خوب توجه كنيم هدف همه اين سايتها يكسان وهركدام به نوعي نام سيستان را يدك مي كشند كه اگر غير اين باشد بايد بپذيريم كه نام سيستان را ابزاري در جهت تحقق خواسته هاي خويش برگزيده ايم .

سيستان وسيستاني نياز به همدلي وتفاهم دارد . نواختن سازها مخالف نميتواند ما را در رسيدن به هدف ياري كند . بلكه ممكن است مسيرها را نيز تغيير دهد
    .
    در راستای فرمایش زیبای اوخشیای گرانقدر وسخنان سنجیده زمین وب در تاپیک مشابه دیگری: من هم پیشنهاد اجرای پروژه های مشترک با تالار گفتمان سیستانیان را دارم

20. کاربر روبرو از پست مفید سیستانیها سپاس کرده است .

sistan (پنجشنبه ۰۲ آبان ۹۲)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)