آیا می دانید ؟
بنیادنیمروز در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و..با شماره های 09360876222 و در خدمت شما دوستان وهمراهان عزیز09214708191
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: بررسی مشکلات انجمن نیمروز؟

مدیــــــــرانجمـــــن مدال ها:
    Discussion Ender

سطح
    77
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 101
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    262
    سپاس شده 957 در 396 پست

RE: بررسی مشکلات انجمن نیمروز؟

[size=medium]درود بر شما جناب آقای آذری عزیز، همانطور که مستحضرید بنده به شما و دوستانم در این سایت خیلی ارادت دارم و هرآنچه می گویم به خاطر پایداری اینجاست. خیلی ها از همشهریان سیستانی ام چشم امیدشان به شما و کاربران اینجاست و لحظه به لحظه اینجا و مطالب اینجا را رصد می کنند و من به عنوان یک کاربر نمی خواهم برای یک لحظه این سایت قطع باشد. من و شما می دانیم مشکل سرور چیست اما خیلی ها زیربار این مطلب نمی روند. وقتی ملتی را وابسته خویش کردید هیچ بهانه ای را برای دوری از شما قبول نمی کنند. من هم جزئی از همان ملتم. من به شما و همه دوستانی که شبانه روز زحمت می کشید ایمان دارم و می دانم یک لحظه از هدفی که در پیش روی دارید غافل نخواهید شد و همین ویژگی شماست که من و امثال بنده را وابسته به شما کرده است. دوستدار ابدی شما [/size]:2:

کاربر ســایت
    سطح
    12
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 26
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 6 در 5 پست

با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی
    در واقع سرور قبل دچار مشکلات فراوانی بود . به لطف خدا به ثانیه تیم قدرتمند سابورت مای بی بی توانست اخرین بکاب رو دریافت کرده . و بتونه بکاب
    ناقص رو برگردونه و بتونه انجمن نیم روز رو بصورت کامل کنه .اگر از حملات دوس سها در امان باشیم به امید خداوند. مشکلی نخواهد بود . در صورت کلی سرور قدرتمند جدید از نظر امنیت بالا هست . و با توکل به خداوند . این انجمن کارشو ادامه خواهند داد موفق و موید باشید:2:
    درضمن دقت بفرماید این انجمن توسط سابورت فارسی داره سعو میشه و رتبش در الکسا داره میره بالاتر :4:

کاربر ســایت
    سطح
    34
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 213 در 98 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sanchooli
    [size=medium]درود بر شما جناب آقای آذری عزیز، همانطور که مستحضرید بنده به شما و دوستانم در این سایت خیلی ارادت دارم و هرآنچه می گویم به خاطر پایداری اینجاست. خیلی ها از همشهریان سیستانی ام چشم امیدشان به شما و کاربران اینجاست و لحظه به لحظه اینجا و مطالب اینجا را رصد می کنند و من به عنوان یک کاربر نمی خواهم برای یک لحظه این سایت قطع باشد. من و شما می دانیم مشکل سرور چیست اما خیلی ها زیربار این مطلب نمی روند. وقتی ملتی را وابسته خویش کردید هیچ بهانه ای را برای دوری از شما قبول نمی کنند. من هم جزئی از همان ملتم. من به شما و همه دوستانی که شبانه روز زحمت می کشید ایمان دارم و می دانم یک لحظه از هدفی که در پیش روی دارید غافل نخواهید شد و همین ویژگی شماست که من و امثال بنده را وابسته به شما کرده است. دوستدار ابدی شما [/size]:2:
    [size=medium]سپاسگزارم از جناب سنچولي گرامي كه علي رغم فاصله خيلي زياد جغرافيايي ولي دلش به ما خيلي خيلي نزديك است.اميدوارم همگان مثل شما فكر كنند وبدانند كه افرادي كه ادعاي فضل دارند بايد به وطن خودشان وارتقاي جايگاه ان واتحاد وهمدلي اقوام ان فكر كنند وبدانند كه ما بايد قوي باشيم تا برخي كشورك ها فرصت پيدا نكنند حتي در خلوت خود به فكر توهين به ما باشندو[/size] [size=large]اون عزيزاني كه فقط به فكر لطمه به خودي هستند بهتر است بدانند شكستن شهر خويش زنامرديست[/size]/در همين راستا عزيزاني كه اكنون در حمايت از نيمروز بخش فني را ساپورت مي كنند انشاالله مراقب اوضاع هستند و به هموطنان خود در اين بنياد ياري خواهند داد وما هم قدر دان تلاش ايشان هستيم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)