آیا می دانید ؟
بنیادنیمروز در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و..با شماره های 09360876222 و در خدمت شما دوستان وهمراهان عزیز09214708191
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 40

موضوع: پیشنهادات دوستانه برای بهتر شدن نیمروز آنلاین

کاربر ســایت
    سطح
    34
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 213 در 98 پست

RE: پیشنهادات دوستانه برای بهتر شدن نیمروز آنلاین

نقل قول نوشته اصلی توسط 30nga
    با سلام
    ممنون از دوستانی که لطف کرده و پاسخ دادند.
    من اگر بخواهم پاسخ دوستان را و دلایلم را بگویم بحث منحرف می شود و به موضوع اصلی مورد نظر نیز پرداخته نمی شود.
    و از دوستان هم چنین خواهشی دارم.
    برای شروع از کارهای کوچک و راحت شروع می کنم و البته بدون هزینه مالی
    1:
    راه ارتباطی یکی از اصلی ترین و مهم ترین چیز هایی ست که باید یک وبسایت داشته باشد.
    در این جا تنها در پایین وبسایت گزینه (تماس با ما) وجود دارد که آن را هم من دیشب چک کردم و متاسفانه ایمیل ارسالی تحویل داده نشد. احتمال زیاد در سی پنل هاست ایمیل manager تعریف نشده باشد و بهتر است از سرویس های رایگان گوگل و یاهو استفاده شود به خاطر راحتی کار با اینها.
    جز این راه بهتر استفاده از افزونه تماس با ما می باشد که منویی در زیر لوگو به خود اختصاص می دهد هم بیشتر دیده می شود هم دسترسی به آن آسان است و هم کار با آن راحتتر است.
    2:
    ایجاد بخش خصوصی در تالار برای درج انتقادات و پیشنهادات که فقط برای کاربران عضو شده قابل نمایش باشد.
    البته می توان همین بخش های ساخته شده را نیز خصوصی کرد.
    اینگونه می توانیم هم ظاهر تالار را رسمیت ببخشیم هم کسانی که گذری رد می شوند از بحث های دوستان هم تالاری خبر نمی شوند.
    و به این طریق خیال آدمین و ناظمین از بابت نشر انتقادات در بیرون از تالار راحت می شود.
    3:
    ...
    بعد از تصحیح این دو و درج اصلاح شان در همین تایپیک ادامه پیشنهادات را خواهم گفت
    موفق و مانا باشید
    [hr]
    البته لازم به یاد آوری ست که پاسخی نیز از مدیران تالار مبنی بر درج پیشنهاداتم دریافت نکردم
    درود برشما همشهري گرامي.اميدوارم كه در اسرع وقت اشكالات موجود كه موردنظر دوستان بوده است؛رفع گردد.بعنوان يك معلم همواره تلاشم براين بوده است كه همواره احترام ديگران را نگه دارم واز دوستانم نيز توقع دارم كه حرمت هم را داشته باشند.گذشت زمان وتاريخ خيلي موارد را روشن خواهد ساخت.از اينكه دلسوزانه به امور مهم وسرنوشت ساز فرهنگي وطن توجه داريد خوشحالم و با تمام توانم در كنار زحمتكشان بي ادعا/يك خواهش عاجزانه هم دارم كه دوستان با مهرباني با هم گفتگو كنند وانتقادات خود را به صورت پ خ بگويند.از هر عزيزي كه عزيز ديگر گلايه يا انتقادي داشت در صورت صلاحديد بنده را با ايميلnimruz@yahoo.com مطلع فرمايند وتلاش كنيم كه به عملكرد سايرين به ديده احترام وتشويق نگاه كنيم وكارهاي صورت گرفته هريك از اعضاي گروه را قدربدانيم ولو با يك تشكر. براي همه شما عزيزان بهترين ها را آرزومندم.

کاربر ویژه

سطح
    27
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 125
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    سپاس ها
    12
    سپاس شده 510 در 125 پست

با سلام
    ببینید دوستان خوب من
    من اگر اینجا عضو شده ام نه برای برگشتن از حرفهای قبلم و نه اینکه خاطر کسی را مکدر کنم از نوشته های دو پهلوی تان اندوهی نهان را می شود حس کرد که دلیلش را باید از خود شما پرسید.
    سر بحث ندارم همانگونه که قبلا هم گفتم نیامده ام تا مسایل گذشته را پلپتک دهم تا به چیزی برسم. نه در پیام خصوصی ای که به زمین وب گرامی دادم گفتم که من اینجا فقط و فقط بخاطر اشکالات موجود در سایت و گوشزد آن آمده ام چون همانگونه که قبلا گفتم اگر کاری برای سیستان انجام می دهیم چرا با بهترین کیفیت نباشد وقتی قابلیتش را داریم.
    حال اگر دوستان نمی خواهند اشکالی ندارد ...
    موفق و مانا باشید
    تقی خواجه

مدیــــــــرانجمـــــن مدال ها:
    Frequent Poster

سطح
    86
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 228
    Overall activity: 78.0%
    دستاوردها:
    10000 Experience PointsOverdriveTagger First ClassSocialVeteran
    سپاس ها
    7,077
    سپاس شده 4,057 در 1,528 پست
    حالت من
    Zodranj

جناب 30nga به کلمات حساس نباشید شما اگر به کارتان ایمان دارید بایستید و بگویید مطمئنم هیچ کس با حرف منطقی که از جانب شما بیان میشود سر ناسازگاری ندارد و با کمال میل پیشنهادات سازنده ی تان را پذیراست اگه شما خودتان را در کنار ما داشته باشید اون وقت دیدتان متفاوت خواهد شد و به جای اینکه بگویید آمدم تا مشکلاتتان را گوشزد کنم ، میگفتید آمدم تا در کنارتان باشم برای هدفی مقدس و اگر هم مشکلی وجود دارد به جای گوشزد سعی میکردید آنان را حل و فصل کنید یا راهکار نشان دهید .. و با لحنی دوستانه تر کارها را دنبال کنید به هر حال من که به نوبه خودم منتظر ارسالها تون هستم .. و افتخار میکنم که در یک مجموعه کار میکنم که همشهریان فهیمی چون شما تشریف دارید..موفق باشید

کاربر ســایت
    سطح
    34
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 213 در 98 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 30nga
    با سلام
    ببینید دوستان خوب من
    من اگر اینجا عضو شده ام نه برای برگشتن از حرفهای قبلم و نه اینکه خاطر کسی را مکدر کنم از نوشته های دو پهلوی تان اندوهی نهان را می شود حس کرد که دلیلش را باید از خود شما پرسید.
    سر بحث ندارم همانگونه که قبلا هم گفتم نیامده ام تا مسایل گذشته را پلپتک دهم تا به چیزی برسم. نه در پیام خصوصی ای که به زمین وب گرامی دادم گفتم که من اینجا فقط و فقط بخاطر اشکالات موجود در سایت و گوشزد آن آمده ام چون همانگونه که قبلا گفتم اگر کاری برای سیستان انجام می دهیم چرا با بهترین کیفیت نباشد وقتی قابلیتش را داریم.
    حال اگر دوستان نمی خواهند اشکالی ندارد ...
    موفق و مانا باشید
    تقی خواجه
    باسلام خدمت شما همشهري عزيز:من براي نخستين بار از مقررات سايت عدول كردم و در يك بحث وارد شدم كه در ارتباط با خودم است (چون معتقدم من نبايد از خودم دفاع كنم بلكه بايد به گونه اي رفتار كنم كه نياز به دفاع كردن نباشد)ولي به احترام اينكه شما جواني كوشا ودلسوز هستيد وبرخلاف خيلي از همشهريها كه فقط به خودشان واطرافيانشان فكر مي كنند؛وارد حوزه كار فرهنگي شده ايد وسالهاست با جان ودل كار مي كنيد اين چند جمله را عرض مي كنم: همشهري جان خدا را گواه ميگيرم كه در مطالب من هيچ كنايه واعتراض و..نبوده بلكه براي اينكه عزيزاني وارد بحث نشوند وبخواهند به مطلب من وشما پاسخ دهند ان كلمات را انتخاب كردم/از من اين را به عنوان يك همشهري يادگاري داشته باشيد اگر شما فكر كرديد كه كسي نسبت به شما نظر منفي دارد يا كلمه ناروايي گفته است وقتي او اقرار كرد وگفت :من شما را دوست دارم وآن حرف را نگفتم يا فلان كار را نكرده ام .ديگر شماپي حرف را نگيريد وحتي اگر حق با شماست به احترام آبرو وحرف يك مسلمان وانسان موضوع را خاتمه دهيد/بنابر همين خواهش؛عرض مي كنم كه من اصلا به چيزي غير از مردانگي شما همشهريهايم فكر نمي كنم وباز تاكيد ميكنم من اصلا به گذشته كاري ندارم وهيچگاه به دنبال حاشيه نيستم.در همون ارسال اشكالات را پذيرفتم چون بهتر از هر كسي خودمون واقف هستيم كه چه ايراداتي داريم/مجموعه بنيادنيمروز نه تنها به شما كه عنصر وعضوي اثر بخش در امور سيستان هستيد بلكه به آناني كه مرتب مي گويند لنگش كن هم نيازمند است.اميدوارم كه ديگر به چيزي جز همراهي فكر نكنيد.مسلما ايرادات و نواقص در مسير قابل حل وفصل است.استدعاي اخرم اين كه اين موضوع را در اين تايپيك به موضوعات ديگري كه خودتان صلاح مي دانيد سوق دهيد يا اينكه در همين جا خاتمه دهيد وبا موضوعات ديگر ما وكاربران را بهره مندسازيد.برقرار باشي

کاربر ویژه

سطح
    27
    دستاوردها:
    سپاس ها
    12
    سپاس شده 510 در 125 پست

با سلام
    منتظر بودم همکاران ااین وبسایت برادری خود را با رفع اششکالات ثابت کنند ولی متاسفانه .. بگذریم که سخن طولانی می شود ...
    ادامه اشکاات
    3: در منوی بالای صفحه لینکی که مارا به صفحه اول یا خانه رهنمون کند وجود ندارد و نام پرتال سردر گذاشته شده که بهتر بود پرتال(پورتال). باشد تا با صفحه اول یا خانه اشتباه نشود...
    4: وجود لینک های راهنما و سالناپه و اعضاه زیاد بودن شان ضرورتش احساس نمی شد . در منوی بالا. بهتر بود آپلود عکس تالار نیز در منوی بالای تالار قرار می گرفت...
    5: وجود دو قسمت برای نمایش ارسال های امروز و همچنین گرافیک بد آن از کیفیت کار کاسته است.
    6:...
    در صورت رفع اشکتلات ادامه خواهد داشت.
    موفقرو مانا باشید خواجه

کاربر ســایت
    سطح
    12
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 36
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 82 در 34 پست

باسلام به دوستان بهتره تا بازگشت مهندس از سفر حج اين مشكلات را بيان نكنيم چون هيچكس كاري نميتونه بكنه.از سويي بهتره با همين شرايط به دفاع از وطن وزادگاهمون بپردازيم.الان در سايتي خوندم كه سيستاني ها زنانشان را با پرتاب سه كلوخ طلاق ميدن!!!!!!!!!!!وبه زور اسلحه مجبورشان ميكنن كه مواد مخدر حمل كنند!!!!!!!!!!!!(كاملا توهين آميز ودروغ))من فكر مي كنم الان بايد حواسمان را به اين موضوعات سوق بدهيم ودر عين حال به زيبايي ظاهر وامكانات سايت نيز توجه جدي بشه /يك گلايه هم از جناب ادمين داشتم كه چرا در نبود مهندس كسي را بعنوان جايگزين معرفي نكردند.(البته اين به معناي ناديده گرفتن تلاش هاي شبانه روزي نيست))

یکی مثل شما
    مدال ها:
    Calendar Award

سطح
    63
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 295
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive5000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    902
    سپاس شده 1,261 در 319 پست
    حالت من
    Narahat

مطلب فوق ماههاست که در اینترنت انتشار یافته ...

متاسفانه علی رقم اخطارها و پیامهاییکه به مدیر سایت خبری داده بودیم ولی گویا همچنان این سیکل ادامه داره ...

دوستان لطفا لینک رو قرار بدن تا بقیه دوستان هم اعتراضشونو در این خصوص بیان کنند ...

موفق باشید ...

کاربر ویژه

سطح
    27
    دستاوردها:
    سپاس ها
    12
    سپاس شده 510 در 125 پست

6: افزونه واپسین خبر ها و افزونه آخرین ارسالها که تازه به جای یکی دو تا در تالار وجو دارد کارشان مشابه است و یکی شان اضافی.
    7: در نامگذاری بخش ها دقت کافی نشده است و این باعث سردر گمی می شود. نکته دیگر در همین زمینه این که در همه گروه ها از دو کلمه سیستان و سیستانیان استفاده شده که به کیفیت کار بیشتر لطمه زده است. اگر کسی به نام مجموعه مادر بخش ها نگاه کند متوجه میشود که این بخش مربوط به چیست پس وجود هیچ کدام از این دو کلمه ضرورتش احساس نمی شود
    8: اضافه کردن افزونه های پاسخ سریع به مطلب و پاسخ سریع به پیام خصوصی ها
    9: اضافه کردن افزونه ما را محبوب کنید و کلید های شیرینگ یاهو گوگل پلاس و فیس بوک و تویتر و .. به تالار
    10: لوگوی تالار معرف و صورت کار است که اگر تالار را به انسان تشبیه کنیم زیباییرصورت دیگران را مسحورمان می کند و زیبایی لوگو مسحور کننده چشم بازدید کننده است...
    11: گرافیک تالار بشدت ضعیف است و جای کار بیشتری دارد.
    12: ...
    ادامه به زودی..
    از کاربران عزیز دیگر خواهشمندم که اگر مشکلی دیگر می بینند و از چشم ما پنهان مانده به ما گوشزد کنند تا مسیولین فنی تالار آنان را رفع کند.
    موفق و مانا باشید
    خواجه

کاربر ســایت
    سطح
    55
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 143
    Overall activity: 99.9%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    1,230
    سپاس شده 1,225 در 462 پست
    حالت من
    Narahat

سلام ...

خیلی جالبه میبینم مشکلات سایت رو مطرح میکنید .......

به نظرم شما اگه بتونید ارتباط تنگاتنگی با کسی که امور مهندسی سایت رو برعهده داره داشته باشین . . . خیلی بهتره....

از MYBB بیشتر از این توقع نداشته باشین آنچنان هم جای مانور نداره نسبت به ویبیلتون

موفق و موید باشی.......

کاربر ســایت
    سطح
    21
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 35
    دستاوردها:
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 236 در 104 پست

انشاالله به زودي با آمدن مسول بخش فني از سفر معنوي حج كه دوستان اشاره كرده بودند وبنده بي خبر بودم ؛برخي از اين موارد حل شود ولي تا آن وقت مابا قدرت هرچه در توان داريم در بخش هاي مختلف بكار بگيريم /حيفه كه ما هم مثل آقا ايمان وزمين وب هر روز ارسال جديد نداشته باشيم. پيشنهاد ديگرم برابر تاكيد زمين وب عزيز بود كه فرمودند بيشتر به جاي تقدير وتاييد مطلب از دكمه تشكر استفاده كنيم واز ارسال اسپم كه فقط فضاي ديتابيس ما را اشغال ميكنه خودداري كنيم؛بنده هم عقيده دارم كه در برخي ارسال ها كه نياز به نظر دارد نظر بزاريم وبقيه فقط تشكر واعتبار بدهيم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)