آیا می دانید ؟
بنیادنیمروز در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و..با شماره های 09360876222 و در خدمت شما دوستان وهمراهان عزیز09214708191
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40

موضوع: پیشنهادات دوستانه برای بهتر شدن نیمروز آنلاین

کاربر ویژه

سطح
    27
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 125
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    سپاس ها
    12
    سپاس شده 510 در 125 پست

RE: پیشنهادات دوستانه برای بهتر شدن نیمروز آنلاین

نقل قول نوشته اصلی توسط ایمان
    سلام ...

خیلی جالبه میبینم مشکلات سایت رو مطرح میکنید .......

به نظرم شما اگه بتونید ارتباط تنگاتنگی با کسی که امور مهندسی سایت رو برعهده داره داشته باشین . . . خیلی بهتره....

از MYBB بیشتر از این توقع نداشته باشین آنچنان هم جای مانور نداره نسبت به ویبیلتون

موفق و موید باشی.......
    با سلام
    اگرچه نمی خواهم بحث را به بیراهه ببرم ولی..
    از سه جهت می توانم سخن تان را تفسیر کنم
    یک: فرموده بودید انتقاد کردن ما تعجب بر انگیز است و این از فضای بسته اینجا خبر می دهد که منتقدان در آن جایی ندارند که با چند نقد چند کاربر جدید موجبات تعجب کاربران قدیمی فراهم می آید.
    دوم: و مهم تر از آن قبلی فرموده بودین مای بی بی امکانات محدودی دارد و این یعنی اینکه شما نیمچه ارتباطی با این سیستم داشته اید که اینگونه مطرح می کنید که اگر اینگونه باشد باید دقت می کردید اشکالاتی که ذکر کرده ام همه شان از طریق افزونه ها و کد های موجود در نت فراهم شده و وجود دارد.
    سومی را هم اضافه کنم که اگر مهندس وبسایت از اعضای وبسایت باشد بی شک مطالب را خواهد خواند. و اگر اینگونه نباشد باز هم من نباید دنبالش بروم چون دلیلی نمی بینم ...

و اما بعد

نقل قول نوشته اصلی توسط سيستاني هاي گلستان
    پيشنهاد ديگرم برابر تاكيد زمين وب عزيز بود كه فرمودند بيشتر به جاي تقدير وتاييد مطلب از دكمه تشكر استفاده كنيم واز ارسال اسپم كه فقط فضاي ديتابيس ما را اشغال ميكنه خودداري كنيم؛بنده هم عقيده دارم كه در برخي ارسال ها كه نياز به نظر دارد نظر بزاريم وبقيه فقط تشكر واعتبار بدهيم
    دوست خوب من
    از شما یک خواهش داشتم و آن تغیر نام کاربری تان به هر چیزی غیر از نام فعلی تان است..
    و جز این ماهیت پست شما نیز مانند دیگر دوستان اسپم می باشد. چه با زمین وب موافق باشید چه مخالف...
    با عرض پوزش از همه دوستان
    موفق و مانا باشید
    خواجه

کاربر ســایت
    سطح
    34
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 213 در 98 پست

[size=x-large]تقاضاي عاجزانه از همه دوستان/تمنا دارم هرگونه بحث وتبادل نظر در خصوص انتقادات فردي و...فقط از طريق پ خ باشد /استدعا دارم اين رويه استمرار نيابد چون هدف از ايجاد سايت اين نبوده است. هيچ كاري بي عيب نيست اين مجموعه وشخص حقير پراز عيب ونقص هستم ولي يك سوال دارم آيا ما اينجا هستيم كه از هم انتقاد كنيم با اينكه كاري براي وطن وزادگاهمان انجام دهيم؟ استدعا دارم اگر خواستيد به حقير پاسخ بدهيد از پ خ استفاده كنيد.من همه انتقادهاي شما را قبول دارم ولي بيان اينگونه موارد را در ذيل ارسال همديگر صلاح نمي دانم/همه ي شما براي من به اندازه اعضاي خانواده ام ارزش داريد وخدا را گواه ميگيرم كه از سر دلسوزي وتجربه است چون بخواهي يا نخواهي برخي كلمات را برخي افراد دوست ندارند وهركس هم براي كار و روش خوش توجيه واستدلال دارد. [/size]

مدیــــــــرانجمـــــن مدال ها:
    Frequent Poster

سطح
    86
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 228
    Overall activity: 78.0%
    دستاوردها:
    10000 Experience PointsOverdriveTagger First ClassSocialVeteran
    سپاس ها
    7,077
    سپاس شده 4,057 در 1,528 پست
    حالت من
    Zodranj

با اجازه ادمین (اجازه واسه اینه که میدونم مخالف ادامه و پاسخ به این جور بحث ها هستند چون دلیلیست بر تفرقه و مادامی که تفرقه حاکم باشه یک دل نخواهیم شد در نتیجه حرفهایمان در حد شعار باقی خواهد ماند))

حدود یک ساله تو این سایت فعالیت دارم و علی رغم این همه انتقادی که دوستان دارند ،تا حالا موندم و تا هر وقت خدا بخواد و عمری باقی موند در حد توان و دانش ناقصم خواهم موند ولی تا حالا تو یه فضای صمیمی که حتی انتقادهامون هم با احترام بوده کار میکردیم شما اگه سری به تاپیک تولد اعضا بزنید میبینید که ما روز تولد دوستانی که از سایت به دلیلی رفتند و هم فراموش نکردیم .
    پس لطفا فضا رو سنگین نکنیم...و سعی کنیم در محیطی آرام نواقص و برطرف کنیم .. ممنون

کاربر ســایت
    سطح
    55
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 143
    Overall activity: 99.9%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    1,230
    سپاس شده 1,225 در 462 پست
    حالت من
    Narahat

[quote=30nga]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ایمان

با سلام
    اگرچه نمی خواهم بحث را به بیراهه ببرم ولی..
    از سه جهت می توانم سخن تان را تفسیر کنم
    یک: فرموده بودید انتقاد کردن ما تعجب بر انگیز است و این از فضای بسته اینجا خبر می دهد که منتقدان در آن جایی ندارند که با چند نقد چند کاربر جدید موجبات تعجب کاربران قدیمی فراهم می آید.
    .
    .
    .
    .
    وای ببخش حاجی من اصلا فکر نمیکردم شما اینطوری برداشت کنید .......

از اینکه باعث رنجش و آزرده خاطری عزیزه مهربانی چون شخص محترم شما شدم واقعا شرمندم

[ آشتی میکنی یا همینطوری بدو ام؟؟؟!!!

http://www.journaldesfemmes.com/jardin/fleur/photo/les-bouquets-de-fleurs/image/bouquet-rond-418773.jpg

اینم بربچه های چاپ دول ساز

کاربر ســایت
    سطح
    34
    دستاوردها:
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 213 در 98 پست

از روحيه وبزرگواري ايمان گرامي كه اينقدر متواضعانه وشجاعانه به بيان ديدگاه واصلاح ذهنيت عزيزي ديگر اقدام كردند بي نهايت سپاسگزارم. خدابه همه ما كمك كند فرزندان صالحي براي وطنمان باشيم

کاربر ویژه

سطح
    27
    دستاوردها:
    سپاس ها
    12
    سپاس شده 510 در 125 پست

با سلام
    هر روز تعدادی دوست و آشنا و یا غریبه از این تالار دیدن می کنند حال فرض کنیم که درصدی اندک اینگونه که شکافتم سخن ایمان را ریز بین باشند...
    میدانم خود شما نیز در عرصه مطبوعاتید و با زبان آن خوب آشنایید و می دانید که اگر تصویر یک پدیده با دو زاویه مختلف گرفته شود ممکن است دو معنی ضد هم را برساند و اگر عنصری از آن کم شود و یا زیاد شود معنی آن عوض می شود..
    دوستان گرامی قصدم ایجاد جو سنگین و یا خدای نکرده ایجاد تشنج و خرابکاری نیست .. خواستم بگم که مخاطبان مان اگر یک درصدشان با این زبان آشنا باشند کارمان بشدت سخت تر خواهد شد چون کوچکترین خطاها و کمبود ها ممکن است معنی های خوبی نداشته باشد. و ضربه های سختی به ما خواهد زد..
    غرض یادآوری این بود که کوچکترین کمبود ها اثر مستقیمی بر مطالب اهمیت سایت سطح اقبال عمومی و مرجع بودن و ... دارد و اگر این حساسیت را درک کنید حتی لحظه ای درنگ را جایز نمی دانید برای اینکه اشکالی(چه املای متن و چه گرافیکی و چه ساختار وبسایت) در وبسایت بماند..
    دوستان بیاییم با همکاری هم برای رفع اشکالات گام برداریم و در همین حین مطالب جدید از خود دوستان را نشر دهیم و اتکای خود را به مطالب کپی کم کنیم.. به آن چه که باور داریم کار سختی نیست و اگر اینگونه شود می شود روی پیشرفت های روز به روز بیشتر حساب باز کرد..
    موفق و مانا باشید
    خواجه

کاربر ســایت
    سطح
    34
    دستاوردها:
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 213 در 98 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 30nga
    با سلام
    هر روز تعدادی دوست و آشنا و یا غریبه از این تالار دیدن می کنند حال فرض کنیم که درصدی اندک اینگونه که شکافتم سخن ایمان را ریز بین باشند...
    میدانم خود شما نیز در عرصه مطبوعاتید و با زبان آن خوب آشنایید و می دانید که اگر تصویر یک پدیده با دو زاویه مختلف گرفته شود ممکن است دو معنی ضد هم را برساند و اگر عنصری از آن کم شود و یا زیاد شود معنی آن عوض می شود..
    دوستان گرامی قصدم ایجاد جو سنگین و یا خدای نکرده ایجاد تشنج و خرابکاری نیست .. خواستم بگم که مخاطبان مان اگر یک درصدشان با این زبان آشنا باشند کارمان بشدت سخت تر خواهد شد چون کوچکترین خطاها و کمبود ها ممکن است معنی های خوبی نداشته باشد. و ضربه های سختی به ما خواهد زد..
    غرض یادآوری این بود که کوچکترین کمبود ها اثر مستقیمی بر مطالب اهمیت سایت سطح اقبال عمومی و مرجع بودن و ... دارد و اگر این حساسیت را درک کنید حتی لحظه ای درنگ را جایز نمی دانید برای اینکه اشکالی(چه املای متن و چه گرافیکی و چه ساختار وبسایت) در وبسایت بماند..
    دوستان بیاییم با همکاری هم برای رفع اشکالات گام برداریم و در همین حین مطالب جدید از خود دوستان را نشر دهیم و اتکای خود را به مطالب کپی کم کنیم.. به آن چه که باور داریم کار سختی نیست و اگر اینگونه شود می شود روی پیشرفت های روز به روز بیشتر حساب باز کرد..
    موفق و مانا باشید
    خواجه
    سپاسگزارم. خيلي نكات ظريفي ارائه شد كه كارگشا خواهد بود. شك نكنيد كه هدف همه در نهايت مشترك است وگرنه اينجا نبوديم. از شما سپاسگزارم وبراي بخش رفع اشكالات هم در اولين فرصت اقداماتي خواهد شد وهمچنين از سخن شما وام ميگيرم واز دوستان استدعا دارم كه به توليد مقاله و مطلب بيشتر اهميت بدهند/براي همگي دوستان بهترين ها را آرزومندم

کاربر ویژه

سطح
    27
    دستاوردها:
    سپاس ها
    12
    سپاس شده 510 در 125 پست

6: اضافه کردن تبلیغ تولبار در قسمت تبلیغات
    7: افزودن فاوآیکون به تالار به عنوان نماد تالار
    8: ویرایش و دسته بندی دوباره انجمن های تالار بخصوص انتخاب نام ها و ...
    9: اعمال محدودیت برای کاربرانی که تنها مطالب کپی قرار می دهند.
    10: افزودن پلاگین های لینک دوستان و مطالب برتر و بحث های مهم و ... در کنار وبسایت..
    11: کار روی گرافیک تالار و تغییر نماد های رتبه دهی و ...
    12: ....
    خواجه

کاربر ســایت
    سطح
    25
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 14
    دستاوردها:
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 273 در 117 پست

يك سوال مهم(البته ضمن احترام به نظر دوستان عزيز وهمراهان وپوزش)آيا با تمام اين اشكالات ظاهري كه عنوان شد نمي شود در هر روز يك مطلب براي تكميل شدن بانك اطلاعاتي سايت ارسال كنيم؟

کاربر ویژه

سطح
    27
    دستاوردها:
    سپاس ها
    12
    سپاس شده 510 در 125 پست

با سلام
    شاید گاهی دوستان از این ادبیاتم برنجند به این دلیل پیشاپیش پوزش می خواهم..
    در زمینه نقد آدم سخت گیری هستم به کوچک ترین چیزها نیز گیر می دهم به این دلسگیل خودم نیز دوست ندارم کارم اشکال داشته باشد...
    مربی خسوی گرامی هدفی که برای خودتان تعریف کرده اید اشکال ندارد ولی روشتان چرا..
    شما استقبال از شهر سوخته را می دانید چرا کم است؟ چون جذابیت نداره چون پر از اشکاله چون امکانات نداره و ...
    در عوض شهرهای شمالی با وجود نداشتن شهر سوخته آتقد بیننده دارند...
    بحث دوم نیز هر روز یک تایپیک برای غنای تالار است ..
    این همان بحثی است که خیلی وقت است استخوان در گلو دارم و نمی توانم چیزی بگویم..
    دوست من اگر قرار است با مطالب کپی تالار را بالا بیاوریم که نیاز به مدیر و کاربر و ... ندارید چند رباط برنامه نویسی کنید هر صفحه ای توش سیستان نوشته باشد برای تان جمع خواهد کرد نیاز به صرف وقت و هزینه هم نیست...
    تالار زمانی بالا می آید که مطلب نو و جدید داشته باشد حتی اشتباه باشد ولی نوشته و تحلیل خود دوستان باشد. حتی اگر هفته ای یک مطلب بگذارید و خوانده و دیده شود رتبه تالار بالا خواهد آمد و آرشیوس غنی خواهر شد...
    جز این قرار بر چیست؟ رتبه سایت در گوگل و الکسا و یاهو ام.اس.ان و ... بالا بیاید یا در بین کاربران سیستانی اعتبار داشته باشد؟ اگر هر روز 200000 مطلب گذاشته شود ولی فاقد ارزش باشد فقط هزینه اضافی صرف شده و وقت تلف شده چون در وهله اول اعتبار در بین کاربران مهم است نه بین موتور هایی که بر اساس قواعد صفر و یک کار می کنند. احساس و ... ندارند..
    میدانم دوباره همه تان مخالفت خواهید کرد ولی این حرف هایی هست که باید یک روزی کسی به شما بگوید و حالا من دارم می گویم..
    خواجه

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)