آیا می دانید ؟
بنیادنیمروز در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و..با شماره های 09360876222 و در خدمت شما دوستان وهمراهان عزیز09214708191
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40

موضوع: پیشنهادات دوستانه برای بهتر شدن نیمروز آنلاین

کاربر ویژه

سطح
    27
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 125
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    سپاس ها
    12
    سپاس شده 510 در 125 پست

پیشنهادات دوستانه برای بهتر شدن نیمروز آنلاین

با سلام
    امیدوارم خوب باشین
    قبل سر همچین تایپیک هایی اکانتم بن شد عمری و باز دوباره اومدم تا برا بهتر شدن وبسایتتون نظراتمو بگم اگه دوباره بن نشوم.
    البته سعی کرد از ارتباط با مای وبسایت با مدیران اارتباط برقرار کنم که گویا ادرس اونجا غیر فعال می باشد و این یک اشکال بزرگ است که راههای ارتباطی آن بسته و خراب باشد.
    البته آز آین که کسی بداند کیستم ابایی ندارم و از آنچه ءذشته نیز پشیمان نیستم و دلیل اینجا بودنم فقط تعهدی که درباره سیستان دارم می باشد و آن اینکه اگر کاری برای سیستان انجام میدهیم چرا با بالاترین کیفیت نباشدآن هم وقتی قابلیت های آن را داریم...
    پپیشنهاداتم را بعد از جواب مثبت مدیران خواهم گفت و گرنه دیگر باره اینجا سر نخواهم زد
    شب خوش
    تقی خواجه
    سیستان نگاه نگاهی نو به سیستان..
    می شود زیبا دید...
    www.sistankade.ir
    منتظر حضور تان هستیم

کاربر فعال

سطح
    51
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 144
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    348
    سپاس شده 1,065 در 332 پست

RE: پیشنهادات دوستانه برای بهتر شدن نیمروز آنلاین

سلام
    توي عالم تجارت استادي مي گفت اگر خواهي كه چيزي را بفروشي ويا اصطلاحا مارك دار كني بايد مرتب راجع به آن حرف بزنيً وگرنه بجايي نخواهي رسيد حتي اگر اين جنس فروشي ماسه باشد .اينكه بقيه بايد بحرف ماگوش كنندً امروزه با اين وسايل جمعي چند ان مقبول نيست .برادر عزيز شما حرفاتو بزن من يكي حتما همشو ميخونم.سعي كن كوتاه و جمع وجور باشه ممنون .

کاربر ســایت
    سطح
    14
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 28
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 124 در 51 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 30nga
    با سلام
    امیدوارم خوب باشین
    قبل سر همچین تایپیک هایی اکانتم بن شد عمری و باز دوباره اومدم تا برا بهتر شدن وبسایتتون نظراتمو بگم اگه دوباره بن نشوم.
    البته سعی کرد از ارتباط با مای وبسایت با مدیران اارتباط برقرار کنم که گویا ادرس اونجا غیر فعال می باشد و این یک اشکال بزرگ است که راههای ارتباطی آن بسته و خراب باشد.
    البته آز آین که کسی بداند کیستم ابایی ندارم و از آنچه ءذشته نیز پشیمان نیستم و دلیل اینجا بودنم فقط تعهدی که درباره سیستان دارم می باشد و آن اینکه اگر کاری برای سیستان انجام میدهیم چرا با بالاترین کیفیت نباشدآن هم وقتی قابلیت های آن را داریم...
    پپیشنهاداتم را بعد از جواب مثبت مدیران خواهم گفت و گرنه دیگر باره اینجا سر نخواهم زد
    شب خوش
    تقی خواجه
    سلام دوست عزيز من با اون بخش كه فرموديد كاري كه براي سيستان انجام ميشود بايد بهترين باشه سخت موافقم ولي با بخش آخر با احترام زياد مخالفم (البته نظز شما محترم است)چون ما هيچگاه اگر نظرمان اعمال نشد نبايد جايي را ترك كنيم بلكه بايد به مرور زمان اثرخودمان را بران مجموعه بزاريم.به نظر من اگر ما سيستانيها قدري از ايده ال هايمان كوتاه بياييم واجازه بدهيم برخي امور در بستر زمان تكامل يابند بهتر است مثلا دربخش موسيقي ولباس وعروسي و..بايد سخت گيري كرد چون ما سابقه چندين هزارساله داريم ولي در بحث كار گروهي مثل تالار گفتمان وفضاي وب بايد به خودمان فرصت بدهيم.نبايد سريع قهر كنيم ولو اگر حق با ما باشد.از سويي به دليل برخي سوابق تاريخي وعدم اعتمادها و...بهتره ما فعلا فقط در خفا وخصوصي از هم وبه صورت فردي انتقادكنيم تا اينكه در انظارعمومي اينكار را كنيم وهمچنين در بحث پيشنهاد هم من عقيده دارم بهتر است كه درحد مقدورات باشد وبه مشكلات طرف مقابل هم توجه داشته باشيم.
    نكته مهم اينكه من شما وحرفتان را كاملا قبول دارم ولي براي ارتقاي كار بهتر است پيشنهادات خود را علاوه براينكه خلاصه در اين تايپيك ميزاريد به صورت كامل تر براي ادمين پ خ كنيد.بازهم تكرار مي كنم هيچ دليلي وجود ندارد سخن من درست باشه من خودم الان در شوراي شهري كه خدمت ميكنم اين مشكل را كاملا با پوست وگوشت حس ميكنم وبه همين خاطر استدعا دارم كه كه به هم فرصت بدهيم

کاربر ســایت
    سطح
    27
    Level completed: 57%, Points required for next Level: 65
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 403 در 173 پست

توي عالم تجارت استادي مي گفت اگر خواهي كه چيزي را بفروشي ويا اصطلاحا مارك دار كني بايد مرتب راجع به آن حرف بزنيً وگرنه بجايي نخواهي رسيد حتي اگر اين جنس فروشي ماسه باشد
    كاملا با اين فرمايش آقا مصطفي موافقم وبراي دوست30ngaهم آرزوي تندرستي وبهروزي دارم واميدوارم با همدلي وراه آمدن با امكانات وتوان يكديگر به هم كمك كنيم تا بهترين ها انجام شود وهيچگاه در مورد كسي يا جايي قضاوت نكنيم وبا همدلي تلاش كنيم كه به ديگران عشق ومحبت هديه كنيم چرا كه دنيا را اعتباري نيست

کاربر ویژه

سطح
    27
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 125
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    سپاس ها
    12
    سپاس شده 510 در 125 پست

با سلام
    ممنون از دوستانی که لطف کرده و پاسخ دادند.
    من اگر بخواهم پاسخ دوستان را و دلایلم را بگویم بحث منحرف می شود و به موضوع اصلی مورد نظر نیز پرداخته نمی شود.
    و از دوستان هم چنین خواهشی دارم.
    برای شروع از کارهای کوچک و راحت شروع می کنم و البته بدون هزینه مالی
    1:
    راه ارتباطی یکی از اصلی ترین و مهم ترین چیز هایی ست که باید یک وبسایت داشته باشد.
    در این جا تنها در پایین وبسایت گزینه (تماس با ما) وجود دارد که آن را هم من دیشب چک کردم و متاسفانه ایمیل ارسالی تحویل داده نشد. احتمال زیاد در سی پنل هاست ایمیل manager تعریف نشده باشد و بهتر است از سرویس های رایگان گوگل و یاهو استفاده شود به خاطر راحتی کار با اینها.
    جز این راه بهتر استفاده از افزونه تماس با ما می باشد که منویی در زیر لوگو به خود اختصاص می دهد هم بیشتر دیده می شود هم دسترسی به آن آسان است و هم کار با آن راحتتر است.
    2:
    ایجاد بخش خصوصی در تالار برای درج انتقادات و پیشنهادات که فقط برای کاربران عضو شده قابل نمایش باشد.
    البته می توان همین بخش های ساخته شده را نیز خصوصی کرد.
    اینگونه می توانیم هم ظاهر تالار را رسمیت ببخشیم هم کسانی که گذری رد می شوند از بحث های دوستان هم تالاری خبر نمی شوند.
    و به این طریق خیال آدمین و ناظمین از بابت نشر انتقادات در بیرون از تالار راحت می شود.
    3:
    ...
    بعد از تصحیح این دو و درج اصلاح شان در همین تایپیک ادامه پیشنهادات را خواهم گفت
    موفق و مانا باشید
    [hr]
    البته لازم به یاد آوری ست که پاسخی نیز از مدیران تالار مبنی بر درج پیشنهاداتم دریافت نکردم

مدیــــــــرانجمـــــن مدال ها:
    Frequent Poster

سطح
    86
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 228
    Overall activity: 78.0%
    دستاوردها:
    10000 Experience PointsOverdriveTagger First ClassSocialVeteran
    سپاس ها
    7,077
    سپاس شده 4,057 در 1,528 پست
    حالت من
    Zodranj

نقل قول نوشته اصلی توسط 30nga
    با سلام
    امیدوارم خوب باشین
    شب خوش
    تقی خواجه
    خوش آمدید جناب 30ngaنیمروز آنلاین همواره پذیرای پیشنهادات سازنده و دوستانه عزیزان خواهد بود

یکی مثل شما
    مدال ها:
    Calendar Award

سطح
    63
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 295
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive5000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    902
    سپاس شده 1,261 در 319 پست
    حالت من
    Narahat

گزینه 4 که بنده نیز واسه لینک دهی سریع و مناسب به ذهنم رسید ....

استفاده از ابزاری در گوشه سمت راست صفحه نخست ....

شاید مقداری حجم صفحه رو ببره بالا ولی در بسیاری از موارد خیلی موثر خواهد بود ...

5- ایجاد صفحه لینک باکس برای لینک دهی و ثبت آنلاین وبلاگ / وبسایت دوستان

6- دعوت به همکاری از دوستانی که وبلاگ و وبسایت دارن جهت قرار دادن کد اچ تی ام ال یا پی اچ پی لوگو سایت نیمروز آنلاین در وبسایتها و وبلاگهای خودشان ...

برای نوشتن این کدها فک کنم دوستان متخصص زیادی اینجا داریم .

7- پیشنهاد خصوصی :

بنده میتونم لوگوی وبسایت شما رو بعنوان حامیان در بخش حامیان سایت خودم قرار بدم ...

در صورت تمایل میتونید لوگوی مورد نظرتونو برام با ابعاد 180طول * 110 عرض پیام خصوصی کنید ....

حتما در اولین فرصت جا نمایی خواهد شد...

موفق باشید

کاربر ســایت
    سطح
    12
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 36
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 82 در 34 پست

سلام به دوستان وخوشحالم كه اين وحدت وهمدلي را بين مجموعه سيستانيها مشاهده ميكنم/در خصوص بحث پيشنهادات خصوصي و..در صفحه اول هست تحت عنوان انتقادات كه فقط براي اعضاي نيمه فعال كار ميكنه از اون ميشه استفاده كرد اگرچه پيشنهاد بنده فقط پ خ هست مثل هميشه واين روش در اين مدت اينجا جواب داده است.
    در مورد ثبت وبلاك ويابت دوستان سيستاني هم يك انجمن مخصوص هست اگر بازهم چيز ديگري باشه من موافقم /البته يك پيشنهاد داشتم با توجه به گرفتاريهاي چندگانه ادمين اگر خود زمين وب عزيز زحمت تهيه بنر براي گذاشتن دروبلاگهاي سيستاني را بكشند خيلي كمك بزرگي خواهد بود با همين لگوي سايت(پيشنهاد6)/البته با اجازه بزرگترها(چون من فقط نظر خودم را گفتم)
    در مورد راه ارتباطي هم حق با ايشان (30nga(است فعلا تادرست شدن بهتره از همون ايميل nimruz@yahoo.com استفاده كنيم ولي دوستان بهتره به فكر اصلاح امور هم باشند
    يك خواهش هم از دوستان دلسوز دارم كه فعلا با همين امكانات همراهي كنيم تا كارها انجام شود وبهتر است كه براي دوستي محبت كردن به هم پيش قدم شويم.با روحيه اي كه من از دوستان سراغ دارم هيچ مشكلي نخواهد بود

یکی مثل شما
    مدال ها:
    Calendar Award

سطح
    63
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 295
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive5000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    902
    سپاس شده 1,261 در 319 پست
    حالت من
    Narahat

با سلام

بنا به پیشنهاد دوستان فعلا کد اولیه بنر معرفی سایت نیمروز آنلاین جهت انتشار در وبلاگهای دوستان آمادست که میتونید از آدرس زیر اونو انتخاب کنید

http://nimroozonline.ir/Thread-%DA%A9%D8%AF-%D8%A8%D9%86%D8%B1-%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF

البته این برای شروع کار هست ....

انشاا... بشه کد رو بهتر و کاملتر انجامش داد

موفق باشید..

کاربر ســایت
    سطح
    21
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 82
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 183 در 70 پست

يك نكته حياتي است كه ما سيستانيها ميتوانيم با همدلي بر مشكلات وكمبودها غلبه كنيم. هر عزيزي با خودش قرار بزاره كه اجازه ندهد ديگران ذهنش را نسبت به ديگران خراب كنند وهمچنين تا سخن كسي را نشنيديم درباره او تصميم نگيريم وقضاوت نداشته باشيم. بايد ابتدا باهم روراست باشيم وبدانيم ما رقيب هم نيستيم بلكه ديگران رقيب ما هستند

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)